O firmie

Tutaj znajdziesz swój nowy dom.

Regio-Nieruchomości – zajmujemy się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym . Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości .W ofercie posiadamy mieszkania, domy, lokale użytkowe i działki w Szczecinie oraz w rejonie całego Zachodniopomorskiego. Zapewniamy profesjonalną obsługę przy sprzedaży, wynajmie, kupnie i najmie nieruchomości. Współpracujemy z deweloperami budującymi osiedla mieszkaniowe oraz domy w Zachodniopomorskiem. 

Zapewniamy szybką, fachową i profesjonalną obsługę Klienta.

Oferujemy Naszym Klientom kompleksową usługę: stworzenie oferty od podstaw (sesja zdjęciowa + obróbka,  opis, porady , wyszukania kontrahenta przez przygotowanie dokumentacji prawnej, geodezyjnej i administracyjnej niezbędnej do przeprowadzenia transakcji.
Przy sprzedaży służymy także doradztwem jak przygotować nieruchomość do sprzedaży aby zaprezentować jej zalety. Nie chodzi o upiększanie rzeczywistości, ale o skuteczne zaprezentowanie atrybutów. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie NAPRAWDĘ pomóc. Naszymi nadrzędnymi celami jest bezpieczeństwo transakcji i satysfakcja Klienta z naszych usług. Powierzone nieruchomości traktujemy z najwyższą uwagą, doceniając fakt powierzenia nam przez Klienta majątku znacznej wartości.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie OC w PZU .

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.